دانلود مجموعه آموزشی عکاسی مراسم عروسی

دانلود مجموعه آموزشی عکاسی مراسم عروسی

.:: ویژه عکاسان مبتدی و نیمه حرفه ای مجالس عروسی ::.
.:: شامل ۳ مجموعه برتر آموزش عکاسی عروسی در یک پکیج ::.
.:: آموزش توسط اساتید برجسته و مطرح جهان در زمینه عکاسی مراسم ازدواج ::.
.:: دارای یک مجموعه اختصاصی آموزش گرفتن پرتره های بی نظیر و زیبا از عروس ::.

.:: دارای انواع مدل ها و ژست های گوناگون عروس و داماد در مراسم های عروسی ::.

پکیج Wedding Photography Tutorial Collection متشکل از ۳ مجموعه برتر آموزش عکاسی در مراسم عروسی است که این ۳ عنوان آموزشی عبارتند از:

Jerry Ghionis – Master of Wedding Photography
Lynda – Wedding Photography for Everyone: Fundamentals
Lynda – Wedding Photography for Everyone: Bridal Portraits

مجموعه اول این پکیج یعنی Master of Wedding Photography توسط Jerry Ghionis تصویر بردار حرفه ای و مجرب استرالیایی که یک عکاس حرفه ای است ساخته شده است. همچنین دو مجموعه دیگر این پکیج محصول موسسه لیندا یکی از بزرگترین موسسات ساخت فیلم های آموزشی تهیه شده است. جالب است بدانید که این سه مجموعه در هیچ سایت و یا فروشگاهی باهم قرار نگرفته است و معمولا به صورت جداگانه معرفی می شوند. اما تیم ایرانیان دانلود تصمیم گرفت تا این ۳ مجموعه را باهم و در قالب یک پکیج آموزشی به شما ارائه کند آن هم به دو دلیل. دلیل اول موضوع هر ۳ مجموعه مشترک بوده و کاملا مربوط به آموزش عکاسی مراسم عروسی است و دلیل دوم همسطح بودن هر ۳ مجموعه است، در واقع سطح آموزشی این مجموعه ها Intermediate یا همان نیمه حرفه یا متوسط است بنابراین اگر شما با اصول اولیه عکاسی در مراسم عروسی آشنایی دارید به راحتی می توانید با مشاهده ی فیلم های آموزشی این پکیج به یک عکاس نیمه حرفه ای و حتی حرفه ای مجالس عروسی تبدیل شوید. در ادامه می توانید توضیحات مربوط به هر یک از مجموعه های این پکیج را مطالعه نمایید.

دانلود مجموعه آموزشی عکاسی مراسم عروسی

مجموعه اول Jerry Ghionis – Master of Wedding Photography:
Master of Wedding Photography که توسط Jerry Ghionis تصویر بردار حرفه ای و مجرب استرالیایی تهیه شده و DVD این مجموعه خود شامل سه بخش است که در زیر در رابطه با هر بخش توضیح داده شده است. جالب است بدانید که فیلم های جشن ازدواجی که در این مجموعه مشاهده خواهید کرد در میان ۱۰ برنده ی بهترین تصویربرداری های جشن ازدواج در دنیا قرار گرفته است!
بخش اول – Jerry Ghionis تصویر بردار حرفه ای و مجرب استرالیایی:
Jerry Ghionis تصویر بردار حرفه ای و مجرب استرالیایی یک عکاس حرفه ای است که در استرالیا، امریکا، انگلستان، ایرلند، اسکاتلند و کانادا از شهرت زیادی برخوردار است. آنچه باعث افتخار و متفاوت بودن جری میشود نگاه خاص و شم کاری ذاتی است که دارد. او شرکت تصویربرداری و ویدئو ی خود را با استخدام حرفه ای ترین افراد در زمینه ی جشن ازدواج تاسیس کرده و که این افراد هم یکی پس از دیگری برنده ی جوایز مختلف شده اند.
بخش دوم – Jerry Ghionis آنچه مرا متمایز می کند:
بیایید در یک شام صمیمی در سینمای Como در ملبورن به تماشای اجرای او در مقابل ۲۵۰ نفر از همتایانش بنشینیم. در این شب سرگرم کننده و پر از جذابیت جری قلب و روح خود را به کار می گیرد تا به شما بگوید چه چیز باعث موفقیت و متمایز شدن او بوده است. بیایید ببینیم چه چیزی در تصویربرداری الهام بخش جری می شود و نگاه او و زاویه دیدش به مناظر چگونه است. این یک شانس بزرگ است که نباید آن را از دست بدهید! در این برنامه او توضیحاتی در مرود چگونگی کارکردش می دهد و از روش های عجیبش در تبدیل یک صحنه ی عادی به یک صحنه ی فوق العاده سخن می گوید. تکنیک هایی (نورپردازی، نورپردازی ویدئویی و نور شمع، مروری بر علم سایه و بازتاب نور و متد های او در به کارگیری این علم) که به کار میگیرد در این برنامه ی آموزشی بیان می شود. یک شب واقعا شگفت انگیز که هر کسی را مجذوب و مشتاق خود می کند.
بخش سوم – Jerry Ghionis و فاکتور X:
آیا تا به حال آلبومی را که برنده ی جوایز مختلف شده باشد دیده اید؟ آیا تا به حال از خود پرسیده اید که چگونه آن را ساخته اند؟ استاد استرالیایی عکاسی Jerry Ghionis به عنوان رهبر بی چون و چرای نسل جدید عکاسی حرفه ای هم اکنون پیش روی شماست! موفقیت جری به عنوان یکی از برجسته ترین عکاسان دنیا را می توان به علاقه ی بی وصف او به این کار، خلاقیت و قوه ی ابتکار ذاتی او و عملکرد فوق العاده ی شرکت تصویر برداری و ویدئو سازی اش پیوند زد. در چند ساله ی اخیر جری با ساخت آلبوم های فوق العاده چشمگیر و زیبا شهرت خود را از سطح مرزها گذراند و به برتری رفیعی رسید. در میان جوایز ارزنده ی بسیاری که جری در این چند ساله دریافت کرده است نمونه های بسیار والایی به چشم می خورد که حاصل طراحی های حیرت انگیز آلبوم و نمایش های اوست. از میان این جوایز می توان به AIPP Victorian Wedding Album سال ۲۰۰۵، ۲۰۰۴ و ۲۰۰۲، WPPI Wedding Album سال ۲۰۰۴ و ۲۰۰۳، جایزه ی بزرگ WPPI در رقابت آلبوم سازی ۲۰۰۳ و SWPP Wedding Album سال ۲۰۰۵ اشاره کرد. جری همچنین برنده ی جایزه ی انجمن آلبوم دیجیتال ازدواج در سال ۲۰۰۵ نیز بوده است.
اطلاعات این فیلم آموزشی:
سطح مهارت: Intermediate | متوسط
تعداد دیسک: ۱ دی وی دی
زبان: انگلیسی
ناشر: Jerry Ghionis
فرمت: VOB
رزولیشن: ۴۸۰×۷۲۰

دانلود مجموعه آموزشی عکاسی مراسم عروسی

مجموعه دوم Lynda – Wedding Photography for Everyone: Fundamentals:
در این مجموعه که متعلق به موسسه آموزشی لیندا است شما با اصول پایه ی عکاسی در مراسم عروسی آشنا خواهید شد. اگر یک عکاس هستید (حرفه ای یا مشتاق) بالاخره روزی می رسد که برای تصویر برداری از یک جشن ازدواج سفارش بگیرید. کاری که هم برای شما یک مزیت است و هم یک چالش! در این موقیعت باید به یاد داشته باشید که در حال ضبط یکی از زیباترین و مهم ترین لحظات زندگی افراد هستید! شما مسئول ضبط دقایقی غیرقابل پیش بینی هستید که هرگز برای بار دیگر رخ نمی دهند و باید به شکلی وارد این لحظات شوید که مزاحم این اوقات نیز نباشید. برقراری همین تعادل هاست که کار یک عکاس جشن ازدواج را دشوار می کند.
Chris Orwig دقیقا در این موقیعت و این مرحله بوده است. او میخواهد تجربیات و نگاه مبتکرانه ی خود به لحظات زیبای جشن ازدواج را در نمایشی آموزنده به همراه ارائه ی نمونه هایی از کارهایش در این زمینه با شما به اشترک بگذارد. این روند با جزئیات آماده سازی، انتخاب ابزار و تجهیزات و اهمیت صحبت کردن با عروس و داماد در مورد اهداف شما و نظراتتان شروع می شود. پس از آن به معرفی استراتژی های کلیدی و اموری که در طول جشن عروسی و مراسم بعد از آن باید به کار ببرید می پردازد. در آخر نیز اموری را در مورد استراتژی های لازم برای کار روی آلبوم پس از جشن، آماده سازی نهایی و چگونگی ارائه ی آن به عروس و داماد خوشبخت را بازگو می کند.
اطلاعات این فیلم آموزشی:
سطح مهارت: Intermediate | متوسط
زمان آموزش: ۱ ساعت و ۳۲ دقیقه
زبان: انگلیسی
ناشر: Lynda
فرمت: MP4
رزولیشن: ۵۴۰×۹۶۰
سرفصل ها: اینجا کلیک کنید

دانلود مجموعه آموزشی عکاسی مراسم عروسی

مجموعه سوم Lynda – Wedding Photography for Everyone: Bridal Portraits:
این مجموعه نیز همانند مجموعه دوم متعلق به موسسه آموزشی لیندا است که در آن گرفتن پرتره های زیبا از عروس در مراسم ازدواج به شما آموزش داده می شود. یاد بگیرید که چگونه چهره، انرژی و احساسات عروس را در تصاویر خود به نمایش بگذراید. در این دروه ی آموزشی Chris Orwig به عنوان یک مربی یک طراح و یک عکاس اطلاعات و دانسته های خود را در اختیار شما می گذارد تا بتوانید پرتره های بسیار زیبایی را از عروس بگیرید. مراحل مختلف این کار با آماده سازی شروع می شود که در این مرحله با عروس در مورد علاقه مندی هایش در زمینه تصویر برداری چهره و میل و نظر او در مورد چگونگی تصویر برداری صحبت می شود. باید بهترین مکان ها را برای بهترین تصاویر انتخاب کنید و به نور و سایه های در ایجاد منظره ای بسیار زیبا توجه خاصی داشته باشید. این دوره آموزشی در انتها به شما مجموعه ای از تصاویر ایجاد شده توسط خود مربی را به نمایش گذاشته و ایده های الهام بخشی را نیز در اختیار می گذارد. همچنین مباحثی که در این مجموعه خواهید آموخت عبارتند از:
دریافت بهترین نما برای عروس
انتخاب زاویه ی صحیح
انتخاب مکان مناسب
جزئیات مهم تصویر برداری
کار با نور پنجره و سایه ها
تعیین ژست، سوژه و فرم ها به شکل صحیح
دانستن زمان صحیح برای برخورد نگاه ها
پیش نمایش عکس
اطلاعات این فیلم آموزشی:
سطح مهارت: Intermediate | متوسط
زمان آموزش: ۲ ساعت و ۲۲ دقیقه
زبان: انگلیسی
ناشر: Lynda
فرمت: MP4
رزولیشن: ۵۴۰×۹۶۰
سرفصل ها: اینجا کلیک کنید

راهنمای فایل های فشرده:
توجه داشته باشید که رمز تمامی فایل های فشرده موجود در سایت (در تمامی بخش ها) عبارت ir-dl.com می باشد، چنانچه از صحت تایپ رمز عبور اطمینان دارید و هنگام Extract (خارج کردن فایل، از حالت فشرده) با خطاهایی مشابه CRC Error یا Wrong Password و … مواجه شدید، به این نکته توجه داشته باشید که تمامی فایل ها با پسوند rar موجود در سایت (به استثنا برخی فایل هایی که جهت کاهش حجم به طور حرفه ای فشرده شده است) دارای قابلیت Recovery (ترمیم) هستند، به این معنی که می توانید با انجام عملیات مربوط به بازسازی فایل، قسمت های دانلود نشده را بازیابی کنید، این روش به Repair (تعمیر) شهرت دارد که مختص نرم افزار WinRAR نیز می باشد. برای استفاده از از روش Repair، نرم افزار WinRAR را گشوده و فایل مورد نظر را انتخاب نمائید، و در ستون بالایی نرم افزار، گزینه Repair را انتخاب کنید، حال در پنجره جدیدی که باز شده است نوع فایل (rar یا zip) را مشخص کنید و با کلیک روی Browse مسیری که فایل تعمیر شده بدان انتقال می یابد را تعیین کنید. پس از انجام عملیات مربوط به بازسازی فایل فشرده به مسیر از پیش تعیین شده مراجعه کرده و فایل جدید را Extract کنید. توجه داشته باشید که نام تمامی فایل های تعمیر شده با Rebuilt (بازسازی) شروع می شود. چنانچه که روش Repair کارساز نبود و فایل مورد تعمیر قرار نگرفت، فایل ناقص دانلود شده است و باید مجددا اقدام به دانلود کنید، منظور از دانلود ناقص, عدم دانلود یک کیلوبایت از یک فایل چند گیگابایتی نیز باشد که ناشی از نوسان بیش از حد سرعت در طی دانلود (بخصوص دانلود شبانه)، و Stop و Resume های متعدد است.

توجه:
فایل آموزش مجموعه اول به صورت یک DVD کامل است و دارای منو می باشد. برای اینکه بتوانید فیلم را با منو مشاهده کنید ابتدا وارد پوشه ی VIDEO_TS شوید و سپس فایل VIDEO_TS.IFO را با کشیدن و رها کردن در برنامه KMPlayer وارد نمایید. البته در برخی موارد ممکن است در ابتدا برنامه KMPlayer اخطار دهد که کافیست اخطار را OK نمایید و سپس منوی فیلم نمایان خواهد شد.

.:: مجموعه اول Jerry Ghionis – Master of Wedding Photography ::.

.:: پارت اول ::.


.:: پارت دوم ::.——————————

.:: مجموعه دوم Lynda – Wedding Photography for Everyone: Fundamentals ::.——————————

.:: مجموعه سوم Lynda – Wedding Photography for Everyone: Bridal Portraits ::. 

4 نظر

 1. manicuremanicuresays:

  Just want to say your article is as astounding. The clearness in your post is simply excellent and i could assume you're an expert on this subject. Fine with your permission let me to grab your RSS feed to keep up to date with forthcoming post. Thanks a million and please carry on the gratifying work.

 2. manicuremanicuresays:

  Hey just wanted to give you a brief heads up and let you know a few of the pictures aren't loading correctly. I'm not sure why but I think its a linking issue. I've tried it in two different web browsers and both show the same outcome.

 3. NellieNelliesays:

  I leave a response whenever I especially enjoy a article on a website or if I have something to valuable to contribute to the discussion. It is triggered by the fire communicated in the post I read. And after this article ______ ______ ______ _____ _____ _____. I was actually moved enough to drop a commenta response ;-) I actually do have some questions for you if it's allright. Could it be only me or does it look like a few of these comments look like they are left by brain dead visitors? :-P And, if you are posting on additional social sites, I would like to keep up with you. Would you make a list all of all your communal pages like your Facebook page, twitter feed, or

 4. anitrasuyama.wordpress.comanitrasuyama.wordpress.comsays:

  I'm so happy to read this. This is the type of manual that needs to be given and not the random misinformation that's at the other blogs. Appreciate your sharing this greatest doc.

ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!