دانلود آموزش تصویری فوتوشاپ در ۳۰ روز TutsPlus 30 Days to Learn Photoshop

دانلود آموزش تصویری فوتوشاپ در 30 روز TutsPlus 30 Days to Learn Photoshop

.:: ویدئو آموزش های اولیه و ضروری نرم افزار فوتوشاپ در ۳۰ روز ویژه افراد تازه کار ::.

از طراحی وب گرفته، تا طراحی گرافیک، تا ویرایش و دستکاری عکس، فوتوشاپ ابزار اصلی بسیاری از صنایع خلاق است. این دوره به شما کمک می‌کند تا احساس اطمینان و راحتی را برای استفاده از تمام قابلیت‌های اصلی فوتوشاپ، مانند لایه‌ها، ترکیب حالت‌ها، اشیاء هوشمند، و بسیاری دیگر داشته باشید! در یک ماه، به خوبی و درستی شیوه‌ی استفاده از فوتوشاپ را خواهید آموخت.
فوتوشاپ یک پردازشگر گرافیکی است که بدست شرکت ادوبی گسترش یافته و برای ایجاد، ترکیب، ویرایش، بازسازی و یا دگرگونی عکس‌ها و نگاره‌ها بکار می‌رود. فوتوشاپ قادر به خواندن و نوشتن پرونده‌های تصویری در قالب‌هایی از قبیل GIF، JPEG، PNG و غیره‌است. هم‌چنین فرمت اختصاصی این نرم‌افزار PSD نام دارد. شهرت فوتوشاپ به این دلیل است که فرمت PSD به صورت گسترده استفاده می‌شود و تا حدی توسط نرم‌افزارهای رقیب حمایت می‌شود.

سطح مهارت: مبتدی
زمان آموزش: ۵ ساعت و ۴۰ دقیقه
زبان: انگلیسی
مشخصات فایل: MP4 | 1280×720
فهرست مطالب:
مقدمه
مقدمه
بررسی واسط کاربری
ایجاد اسناد جدید
ناوبری: Pan و Zoom
بررسی نوار ابزار
نوارهای کناره
لایه‌ها و ناوبری
مقدمه‌ای بر لایه‌ها، قسمت اول
لایه ها قسمت دوم
ابزار حرکت دادن
ابزار قلم مو
تاریخچه و ابزار تاریخچه (History)
ابزار Eyedropper و Color Sampler
مواجهه با ابزارها
ابزارهای Bucket و Gradient
ابزارهای انتخاب و Lasso و Marquee
ابزارهای Clone Stamp و Pattern Stamp
انتخاب با استفاده از ابزار Magic Wand
استفاده از اشکال سفارشی
متن با استفاده از ابزار Type
بردارها با استفاده از ابزار Pen
بازکردن و وارد کردن فایل‌ها
دستکاری افکت ها
ذخیره سازی و صدور عکس ها
استفاده از فرمان های ترکیب (Blend Mode) و آپشن‌های ترکیب
استفاده از Smart Object ها
استفاده از ابزارهای Transform
شخصی سازی ظاهر فوتوشاپ
بازسازی با استفاده از ابزارهای Eraser و Spot Healing
پروژه‌ی دوره: دستکاری عکس
استفاده از فیلترها
Dodge و Burn
نتیجه گیری
حل مشکلات در فوتوشاپ
میان برها و کارایی
نتیجه گیری

.:: جهت مشاهده جزئیات فهرست مطالب کلیک کنید ::.

تصاویری از محیط این فیلم آموزشی:

راهنمای فایل های فشرده:
توجه داشته باشید که رمز تمامی فایل های فشرده موجود در سایت (در تمامی بخش ها) عبارت ir-dl.com می باشد، چنانچه از صحت تایپ رمز عبور اطمینان دارید و هنگام Extract (خارج کردن فایل، از حالت فشرده) با خطاهایی مشابه CRC Error یا Wrong Password و … مواجه شدید، به این نکته توجه داشته باشید که تمامی فایل ها با پسوند rar موجود در سایت (به استثنا برخی فایل هایی که جهت کاهش حجم به طور حرفه ای فشرده شده است) دارای قابلیت Recovery (ترمیم) هستند، به این معنی که می توانید با انجام عملیات مربوط به بازسازی فایل، قسمت های دانلود نشده را بازیابی کنید، این روش به Repair (تعمیر) شهرت دارد که مختص نرم افزار WinRAR نیز می باشد. برای استفاده از از روش Repair، نرم افزار WinRAR را گشوده و فایل مورد نظر را انتخاب نمائید، و در ستون بالایی نرم افزار، گزینه Repair را انتخاب کنید، حال در پنجره جدیدی که باز شده است نوع فایل (rar یا zip) را مشخص کنید و با کلیک روی Browse مسیری که فایل تعمیر شده بدان انتقال می یابد را تعیین کنید. پس از انجام عملیات مربوط به بازسازی فایل فشرده به مسیر از پیش تعیین شده مراجعه کرده و فایل جدید را Extract کنید. توجه داشته باشید که نام تمامی فایل های تعمیر شده با Rebuilt (بازسازی) شروع می شود. چنانچه که روش Repair کارساز نبود و فایل مورد تعمیر قرار نگرفت، فایل ناقص دانلود شده است و باید مجددا اقدام به دانلود کنید، منظور از دانلود ناقص, عدم دانلود یک کیلوبایت از یک فایل چند گیگابایتی نیز باشد که ناشی از نوسان بیش از حد سرعت در طی دانلود (بخصوص دانلود شبانه)، و Stop و Resume های متعدد است. 

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!