آموزش رازهای روتوش حرفه ای برای عکاسان Professional Retouching Secrets

آموزش رازهای روتوش حرفه ای برای عکاسان Professional Retouching Secrets

 

.:: ویژه عکاسان مد و زیبایی در ۲ سطح متوسطه و پیشرفته ::.

 

.:: بیش از ۵ ساعت آموزش روتوش حرفه ای در ۲ دیسک دی وی دی ::.

کشف اسرار ناشناخته و شگرف روتوش حرفه ای
بعضی از اسرار ناشناخته و شگرف صنعت روتوش را که در تصاویر تبلیغاتی خیابان اصلی شهر استفاده می شوند، یاد بگیرید تا به عکس هایتان ظاهری خیلی صیقل یافته بدهید. ابزارها و تکنیک های ضروری را برای طرز نورپردازی، لطیف سازی پوست، سایه زنی تصاویر و کارهای بسیار دیگر بصورت گام به گام یاد بگیرید. ما بصورت عمیق به فرآیند نگاه می کنیم و کارل کاملا نحوه کار دوباره بر روی تصاویر زیبا و تصاویر محصول برای استانداردهای تبلیغاتی حرفه ای نشان خواهد داد.
این دی وی دی برای چه کسانی است؟
این دی وی دی برای عکاسانی است که می خواهند تأثیر و پویایی تصاویر پرتره، مد، زنان زیبا یا محصول را بهبود دهند. یاد گیری این دانش با ارزش به تصاویرتان وجه حرفه ای فراتر از دیگران می دهد.
چه سطحی از دانش و آموزش پوشش داده شده است؟
این دی وی دی مقدمه ای بر بعضی از تکنیک های متوسط و پیشرفته روتوش ارائه می کند که برای بهبود تصاویر عکاسی تان مورد نیاز است. برای بدست آوردن بهترین نتیجه از این دوره آموزشی باید درکی از متداول ترین ابزارها و کاربردهای ابتدایی Adobe Photoshop داشته باشید.

در این دی وی دی شما موارد زیر را یاد خواهید گرفت:
تکنیک های کامل پوست
حفظ بافت پوست
طرز نورپردازی و بهبود آن
روتوش نمودن صحیح جزئیات
تضاد و تراز کردن و برجسته ساختن (sharpening)
تأثیر تصویر
لایه های Burn و Dodge
ابزار Healing و Cloning
ابزار Airbrush
فیلتر Liquify و Warp
تصاویری از محیط این فیلم آموزشی:

راهنمای فایل های فشرده:
توجه داشته باشید که رمز تمامی فایل های فشرده موجود در سایت (در تمامی بخش ها) عبارت ir-dl.com می باشد، چنانچه از صحت تایپ رمز عبور اطمینان دارید و هنگام Extract (خارج کردن فایل، از حالت فشرده) با خطاهایی مشابه CRC Error یا Wrong Password و … مواجه شدید، به این نکته توجه داشته باشید که تمامی فایل ها با پسوند rar موجود در سایت (به استثنا برخی فایل هایی که جهت کاهش حجم به طور حرفه ای فشرده شده است) دارای قابلیت Recovery (ترمیم) هستند، به این معنی که می توانید با انجام عملیات مربوط به بازسازی فایل، قسمت های دانلود نشده را بازیابی کنید، این روش به Repair (تعمیر) شهرت دارد که مختص نرم افزار WinRAR نیز می باشد. برای استفاده از از روش Repair، نرم افزار WinRAR را گشوده و فایل مورد نظر را انتخاب نمائید، و در ستون بالایی نرم افزار، گزینه Repair را انتخاب کنید، حال در پنجره جدیدی که باز شده است نوع فایل (rar یا zip) را مشخص کنید و با کلیک روی Browse مسیری که فایل تعمیر شده بدان انتقال می یابد را تعیین کنید. پس از انجام عملیات مربوط به بازسازی فایل فشرده به مسیر از پیش تعیین شده مراجعه کرده و فایل جدید را Extract کنید. توجه داشته باشید که نام تمامی فایل های تعمیر شده با Rebuilt (بازسازی) شروع می شود. چنانچه که روش Repair کارساز نبود و فایل مورد تعمیر قرار نگرفت، فایل ناقص دانلود شده است و باید مجددا اقدام به دانلود کنید، منظور از دانلود ناقص, عدم دانلود یک کیلوبایت از یک فایل چند گیگابایتی نیز باشد که ناشی از نوسان بیش از حد سرعت در طی دانلود (بخصوص دانلود شبانه)، و Stop و Resume های متعدد است.

.:: دیسک ۱ ::.


————————————

.:: دیسک ۲ ::.هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!