دانلود آموزش کاربردی نکات و تکنیک های طراحی وب سایت به کمک فتوشاپ

 

دانلود آموزش کاربردی نکات و تکنیک های طراحی وب سایت به کمک فتوشاپ از دیجیتال تتور - Digital Tutors Workflow Tips For Web Design In Photoshop

آموزش کاربردی نکات و تکنیک های طراحی وب سایت به کمک فتوشاپ از دیجیتال تتور | حجم: 341 مگابایت | زمان: 1 ساعت و 4 دقیقه | فرمت: MP4

 

همانطور که می دانید یکی از پرطرفدارترین برنامه ها برای انجام کارهای گرافیکی، نرم افزار ادوبی فتوشاپ (Adobe Photoshop) است که ابزارها و امکانات کامل و بی نظیری را در زمینه کار با تصاویر و ایجاد طرح های گرافیکی در اختیار تمام افراد از مبتدی تا حرفه ای قرار می دهد.
می توان گفت صفحات وب از دو قسمت عمده شامل محیط گرافیکی و محیط کدنویسی تشکیل شده اند و به همان اندازه که کدنویسی درست در طراحی وب‌سایت مهم است، طراحی گرافیکی وب سایت نیز اهمیت ویژه‌ای دارد. شما با استفاده از فتوشاپ وابزارهای موجود در آن می توانید به ساخت گرافیک های وب پویا، wireframe ها و ... بپردازید.

در دوره آموزشی Digital Tutors Workflow Tips For Web Design In Photoshop شما با نکات و تکنیک های طراحی سایت به کمک فتوشاپ آشنا خواهید شد این نکات به شما کمک میکند تا در زمان صرفه جویی چشم گیری داشته باشید و از اشتاباهات رایجی که اغلب طراحان مرتکب آن میشوند دوری نمایید.طراحی وب سایت به کمک فتوشاپ یکی از پرطرفدارترین شیوه در بین طراحان میباشد که با مشاهده این آموزش میتوانید به مهارت های خود در این زمینه بیافزایید.

عناوین آموزشی:
- آموزش کار با لایه ها در فتوشاپ
- آموزش کار با guides
- آموزش ایجاد یک بافت یکپارچه بکگراند برای استفاده در وب
- آموزش ایجاد الگوهای تکرار شونده ( Pattern ) به منظور استفاده در صفحات وب
- آموزش ایجاد اشکال برداری برای به کار بردن در حاشیه ها و فریم ها
- آموزش کار با clipping و layer masks
- آموزش کار باSmart Objects

امتیاز:
حجم فایل: 341 مگابایت

دانلود لینک مستقیم

رمز فایل: www.persiangfx.com
سایت سازنده
گزارش خرابی
هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!