دانلود تقویم سال 1395 دانلود 6 مجموعه تقویم فوق العاده زیبا

دانلود تقویم سال 1395 هجری شمسی در قالب والپیپرهای بسیار زیبا HD Calendar Wallpaper 1395 در این مطلب 6 مجموعه تقویم 95 رو در قالب چهار موضوع تقویم رویایی 95 شامل 12 والپیپر تقویم با کیفیت متناسب با فصل های سال از جمله تقویم بهار ، تابستان ، پاییز و زمستان که نمونه تصویر آن را بالا مشاهده می کنید آماده کردیم.

مجموعه دوم تقویم با موضوع حیوانات است که متشکل از 12 تقویم والپیپر فوق العاده زیبا در موضوعات حیوانات که نمونه تقویم آن را نیز می توانید در تصویر بالا مشاهده کنید. کلیه والپیپرهای با کیفیت بالا و فرمت Jpg هستند که می توانید از آن های به عنوان Desktop Background خود استفاده کنید.

مجموعه سوم شامل تقویم سال 1395 در قالب والپیپرهای گرافیکی زیبا با موضوع غذا ها HD Food Calendar 1395 می باشد. این مجموعه شامل 12 عکس بسیار زیبا ومختلف است که پیشنهاد می کنیم حتما آن ها را دانلود کنید نمونه والپیپر های این تقویم را نیز می توانید در تصویر بالا مشاهده کنید.

مجموعه چهارم دانلود تقویم 1395 هجری شمسی در قالب مجموعه والپیپرهای زیبای کارتونی HD characters Calendar Wallpaper 95 این پک همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید شامل 12 عکس بسیار زیبای سال 95 با پس زمینه شخصیت های کارتونی و انیمیشن می باشد  پیشنهاد می کنم از دست ندهید و بصورت کاملا رایگان از وب سایت محبوب کافی نت IRدانلود کنید.

عنوان موضوع پنجم : دانلود والپیپر تقویم سال 1395 در قالب تصاویر با کیفیت و زیبا با موضوع گل می باشد. در این مجموعه 12 والپیپر HD Wallpaper Calendar زیبا گلچین و تقویم های سال 95 روی آن قرار داده شده است. تقویم تصاویر زمینه Desktop Backgroundزیبا که حال و هوای میزکار شما را تغییر می دهد که مطمئنا از آن لذت خواهید برد. نمونه این تقویم ها را می توانید در تصویر فوق مشاهده کنید.

مجموعه ششم و آخر این مطلب عبارت است از دانلود تقویم سال جدید در قالب تصاویر ورزشی ویزه علاقه مندان Sports Calendar HD Wallpaper 1395 که متشکل از 12 والپیپر ورزشی بسیار زیبا و دیدنی می باشد که پیشنهاد میکنیم از دست ندهید.

 

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!